İZTES

DOĞALGAZ TESİSAT | ISITMA & SOĞUTMA SİSTEMLERİ

HAKKIMIZDA

1994 yılında kurulan İztes Tesisat San. ve Ticaret Ltd. Şti. doğalgazın İzmir’e gelmesiyle birlikte İztes Tesisat Doğalgaz İnş. Taah. Mim. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak yeniden yapılanmıştır.

İztes; konut, işyeri, fabrika, hastane, okul gibi kamu ve özel kurum ve kuruluşların tüm ısıtma ve doğalgaz tesisat, proje hazırlama ve taahhüt hizmetlerini kaliteli malzeme, konusunda uzman personeli ve üstün hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

İzmirGaz A.Ş.’nin 31.08.2006 tarih ve İTS/ZMR/108 No’lu İÇ TESİSAT VE SERVİS HATLARI SERTİFİKASI’nı alarak Doğalgaz proje ve taahhüt hizmetlerini de büyük bir başarıyla yapmaktadır.

VİZYONUMUZ

Doğalgaz proje ve taahhüt hizmetlerinde üstün kalite anlayışıyla kurum ve kuruluşlar tarafından aranan bir firma olarak faaliyet göstermek.

MİSYONUMUZ

Tüm müşterilerimize ihtiyacına uygun malzeme, özel proje, kaliteli montaj işlemlerini gerçekleştirerek İztes Doğalgaz Ltd.Şti.’den memnun olmalarını sağlamak.

TARİHÇE

 • 1992

  Sıhhi Tesisat Güneş Enerjisi ve Kalorifer Tesisatı İşleri Yapıyorduk.

 • 1994

  Yılında İztes Tesisat San.Tic.Ltd.Şti Olarak Kurulduk.

  1994

 • 2005

  Yılı İtibari İle Mekanik Tesisat İşleriylede Kendimizden Söz Ettirdik.

 • 2006

  Yılında İzmir’e Doğalgazın Gelmesi İle Doğalgazın Sektörünede Girdik.

  2006

 • 2013

  Yılında İse Şirket Ünvan Değişkliği Yapıldı ve İztes Tesisat Doğalgaz İnşaat Taahhüt Mimarlık Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. Olarak Yeniden Yapılandık.

 • 2017

  Yılı İtibariyle İnşaat Alanına Girerek Yeni Bir Sektörde de Faaliyet Göstermeye Başladık.

  2017

Süre gelen yıllarda ısıtma ve soğutma sektöründe izmir’de söz sahibi olduk. Yapılan projelerle referanslarımızla kendimizi kanıtladık. Önce müşteri memnuniyeti politikamızla başarıyı yakaladık.